(OSSA)OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi

Peerlog Bilişim A.Ş. olarak; OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) üye firmalarımız ile KVKK Genel Bilgilendirme Eğitimi gerçekleştirdik.

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi yönetiminin bölgedeki ana sektörler için yaptırdığı rekabet analizi sonucunda, yüksek rekabet gücü ile ön plana çıkan, savunma ve havacılık sektörlerinde mal ya da hizmet üreten KOBİ’lerin bir araya gelerek oluşturdukları ortak hareket sayesinde, 1 Temmuz 2008 tarihinde kurulmuştur.

Peerlog bilişim A.Ş. olarak; OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) üye firmalarımız ile OSTİM OSB Konferans Salonunda bir araya gelerek KVKK Genel Bilgilendirme Eğitimi düzenledik.

Kişisel Verilerin Korunması, Verilere Ait Temel Kavramlar, KVK Kanunu ve tüm bu bilgiler ışığında sektörel bazda verimli bir eğitim gerçekleştirdik.

OSSA Yönetim Kurulu Başkanı

Geniş Katılımlı Bilgilendirme Eğitimi

Kişisel Verilerin Korunması, Kişisel Verilere Ait Temel Kavramlar, KVK Kanunu ve tüm bu bilgiler ışığında sektörel bazda merak edilenlerin konuşulduğu verimli bir eğitim gerçekleştirdik.

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) Koordinatör/ Proje Yöneticisi Uğur Aydın nezdinde ; tüm katılımcılara, dinleyicilere ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.