peerlog

Hakkımızda

Peerlog Hakkında

2019 yılında Ankara-Bilkent Cyberpark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Peerlog Bilişim A.Ş. olarak, kurumların daha yüksek performanslı, güvenli ve verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla danışmanlık ve yazılım hizmetleri sunuyoruz.


PEERLOG Bilişim A.Ş. olarak geliştirdiğimiz KİVUZ “Kişisel Veri Uzmanı” yazılım çözümümüzle organizasyonlara kişisel veri güvenliği noktasında uçtan uca çözüm sunuyoruz.


Peerlog Bilişim A.Ş. Size güvenen ve sizi tercih eden müşteri, çalışan ve ilgili tüm tarafların kişisel verilerinin güvenliği için en doğru çözüm bileşenlerini sağlayarak, şirketinizin prestijini korumanız ve bilgi güvenliği noktasında atmanız gereken tüm adımları / almanız gereken tüm önlemleri derinlemesine etüt etmenize yardımcı olur.


Alanında Uzman Danışman, Eğitmen, Hukukçu ve Mühendis kadromuzla firmanızın tüm bilgi güvenliği ihtiyaçlarını en uç ayrıntısına kadar analiz ediyor, ölçeklendiriyor ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler öneriyoruz.


KİVUZ ve KVKK çözümüyle dinamik ve hassas bir süreç olan kişisel verilerin korunması hususunda kurumsal altyapınızı eniyilemeniz ve bir yaptırımla karşılaşmamanız için daha başlangıçta almanız gereken tüm önlemleri detaylı bir analiz ve raporlamayla yönetiminizin bilgisine sunuyoruz.

ÜST